BESPOKE V MODREJ A HNEDEJ

Jeseň, obdobie, kedy môžete nosievať oblek a kabát bez toho, aby ste sa v ňom šli roztopiť. Veľa ľudí nosieva v týchto mesiacoch bundy, no je to škoda, lebo správne zvolený kabát zabezpečí, že sa v ňom budete cítiť veľmi komfortne. Okrem toho, že zahreje aj perfektne vyzerá. Dnes by som chcel bližšie predstaviť tento jesenný outfit, ktorého základ tvorí vlnený, tmavomodrý kabát, šitý bespoke metódou z dielne TaiMar.

Vytvorený je, ako som spomínal, z relatívne hrubej vlnenej látky s jemným károm. Je len minimálne podšitý, preto nepôsobí masívne. Meral som ho na saku, preto veľmi komfortne sedí na obleku. Je dvojradový so zapínaním 6x 2 a zaujme najmä masívnymi klopami, ktoré sú hlboko vystrihnuté. Pri pohľade spredu a z boku vidno jeho hladké a decentné línie, ktoré kopírujú postavu. Z vnútornej strany obsahuje klasické vrecko na peňaženku a moje iniciály.

Pod ním mám trojdielny hnedý oblek, taktiež na mieru z toho istého krajčírstva z prestížnej vlny Holland & Sherry. Košeľa je šitá metódou MTM značky Le Premier. Vreckovka z vlny od blažeka a krásna handmade hodvábna viazanka prestížnej talianskej značky Shibumi Firenze. Na nohách Barker rámové oxfordky. Na ruke nesmú chýbať mechanické hodinky, v tomto prípade hranaté švajčiarske Oris, model Star. Ako doplnok, slnečné okuliare Le Specs.

Ak rozmýšľate nad kabátom, tak tieto fotky Vás presvedčia, že kabát na mieru, ak je správne navrhnutý a ušitý je niečo, čo Vám ostane na dlhé roky. V tomto krajčírstve stavíte na istú kartu.

4 thoughts on “BESPOKE V MODREJ A HNEDEJ

 • 7. novembra 2021 at 16:37
  Permalink

  Dobrý deň,

  chcel by som sa opýtať v akej cenovej relácii sa pohybuje ušitie takéhoto kabátu metódou bespoke?

  Reply
 • 7. novembra 2021 at 17:08
  Permalink

  Dobrý deň, myslím, že ak majú akciu tak sa viete zmestiť do 300e, no pre bližšie info kontaktujte TaiMar buď na instagrame, alebo FB. Radi Vám pomôžu a navrhnú kabát podľa vašich predstáv. Určite nájdete nejaké riešenie, a dokonca si myslím, že momentálne majú zľavu na minuloročné materiály. Pekný deň, s pozdravom M.P.

  Reply
  • 7. novembra 2021 at 17:12
   Permalink

   v zahraničí, by ste za podobný kúsok nechali minimálne 2000-3000 e 🙂

   Reply
 • 7. novembra 2021 at 18:34
  Permalink

  Dobrý deň,

  ďakujem vám za poskytnuté informácie.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *