HERRING SHOES – BARCELONA II

Už dlhšie som hľadal nejaké zaujímavé loafery, no nikde som nevedel nájsť rozumnú kvalitu za primeranú cenu. Skúsil som teda šťastie na stránke herringshoes.co.uk, kde aktuálne mali nejaké zľavy. Priznám sa, bol som trochu skeptický z objednávania z UK a bez akýchkoľvek skúseností s veľkosťami topánok tejto značky. Rozhodol som sa teda, že si ich objednám, keďže hneď na prvý pohľad ma oslovili svojim vzhľadom. Vybral som si veľkosť, ktorú bežne nosievam. Bolo to v stredu. Platba prebehla ihneď cez paypal. O dva dni v piatok som ich už mal doma. Počas toho som bol informovaný, kde sa práve nachádzajú. Výborný prístup a služby.

Keď som otvoril krabicu, topánky boli v bavlnených vreckách a ako bonus som dostal krém na ošetrenie obuvi. Topánky majú krásny hladký tvar, perfektné spracovanie hovädzej kože. Predná časť je prešívaná a zdobená strapcami, z toho názvu ,,tassel,,. Horná časť topánky je lemovaná kožným pruhom, ktorý je popretkávaný telom topánky.  Podrážka je kožená, šitá ,,goodyear,, metódou. Päta je z 1/3 gumená.

Jedná sa o voľnočasovú obuv. Vhodné sú ako k jednoradovému obleku, tak aj k šortkám. Nevzal by som si ich akurát k dvojradovému business obleku, alebo k tmavomodrému, či čiernemu obleku. Ich univerzálna farba je vhodná takmer pre všetky farby a vzory oblečenia. Môžeme ich nosiť buď s klasickými ponožkami, alebo s ponožkami s nízkym profilom.

Pri nosení s vysokými ponožkami sú veľmi komfortné. Ak mám ale ponožky s nízkym profilom, tak robia otlaky pri dlhšej chôdzi. Je to dané tým, že sú dosť tvrdé a chvíľu potrvá kým zmäknú. Každopádne som s nimi maximálne spokojný a určite to nie sú moje posledné topánky z tejto značky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *